Multiplayer do Don’t Starve już niebawem!

Każdy z was pewnie zna produkcję Klei Entertainment jaką jest Don’t Starve. Dla tych, którzy jeszcze nie kojarzą tego tytułu przedstawię wam go pokrótce. W grze Don’t Starve chodzi o przeżycie jak najdłużej liczby dni, oraz co oczywiste nie umrzeć z głodu ale nie tylko, ponieważ zagrożeniem mogą być różnorakie istoty, czy też sama matka natura. Oczywiście w grze jest zwany także Adventure mode, ale nie o tym teraz mowa. Warto powiedzieć o tym, że gra posiada uroczą grafikę.

Dont-Starve-Cover

Panowie z Klei Entertainment na swoim oficjalnym forum zapowiedzieli wypuszczenie darmowego dodatku do gry pod nazwą Don’t Starve Together. Ten otóż dodatek umożliwi nam i przynajmniej trzem innym graczom(Znajomym lub też z kompletnym nieznajomym) grę w wyżej wymienioną produkcję. Odwołując się do wątku na forum, autorzy zapewniają nas, że dodatek będzie posiadał prawie wszystko co możemy znaleźć w podstawce, jeżeli nie dokładnie to samo. Wiemy jedynie, że na steam koszt samej podstawki zwiększy się do okolic 20 €.

Concept_Arty_duchów

Concept Arty Duchów po śmierci każdego z bohaterów Don’t Starve

 

Sama data nie jest dokładnie określona, jednak po wpisie na forum gdzie wymieniony jest termin „późne lato” można się spodziewać, że wydanie tego darmowego DLC nastąpi już niebawem czyli najprościej mówiąc końcówka sierpnia. Warto również przypomnieć o tym, że po wydaniu Don’t Starve pojawiła się masa zapytań dotyczących trybu multiplayer, jednak pomysł został powiedzmy odrzucony, ponieważ Klei chciało zrobić tą produkcje najlepszym Single Playerem.

Mam teraz pytanie już do fanów samej gry. Czy według was potrzebne jest
takie rozszerzenie? Moim zdaniem fajnie by było pograć z garstką znajomych, to lepsze niż towarzystwo świń, ale liczy się opinia wszystkich nie tylko moja, nieprawdaż?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *