Wakacyjne szaleństwo – czyli idealna okazja by rozpocząć przygodę z WarThunderem.

WarThunder, Event, Wydarzenie, Wakacyjne Szaleństwo

Piloci oraz Czołgiści!

 

W War Thunder czeka na Was “Wakacyjne Szaleństwo” !

Szaleństwo właśnie się rozpoczęło, więc wskakujcie prosto do gry, by za skompletowanie dwóch zadań zdobyć czołgi premium Pz.Kpwf. III Ausf. N oraz T-34-57 – a to dopiero początek atrakcji! Przez najbliższe kilka tygodni zasypiemy Was zniżkami, dodatkowymi Punktami Badań, Srebrnymi Lwami oraz wieloma innymi możliwościami zdobycia maszyn premium za darmo! Na koniec wielkiego finału “Wakacyjnego Szaleństwa!” – powrót tak lubianych przez Was Złotych Bitew, podczas których będziecie mogli zdobyć nawet 1000 Złotych Orłów po prostu grając w grę!

Odpalajcie silniki i ruszajcie z nami ku “Wakacyjnemu Szaleństwu!”

Obserwujcie naszą oś czasu i nie zapominajcie o wizycie na naszej oficjalnej stronie War Thunder, gdzie na bieżąco będziemy Was informować o wydarzeniach!

Do zobaczenia na polu bitwy!

Taką oto wiadomość otrzymał w dniu dzisiejszym każdy subskrybent tworu ze studia Gajin „Warthunder”. Jeżeli kiedyś wahałeś się co do rozpoczęcia przygody z tym tytułem, a jesteś wielbicielem II WŚ, czołgów lub samolotów, to teraz jest na to idealna pora. Dlaczego? Jak w powyższym cytacie widać, grając do 10-07-2014 w WT można zdobyć czołgi premium. Dodatkowo zniżki, punkty badań, lwy (waluta w grze do zakupu wielu przydatnych przedmiotów – w tym pojazdów). Na koniec „Wakacyjnego Szaleństwa” można spodziewać się „Złotych Bitew” w których do zgarnięcia będzie aż 1000 Orłów (co na chwilę obecną to 6 Euro lub około 30 zł).

Launcher do wersji z samolotami i wersji z czołgami jest jeden, ponieważ garaż jest teraz wspólny dla wszystkich maszyn i można łatwo przerzucić się z bitew lądowych na bitwy powietrzne. Mam nadzieję że komuś przyda się ta informacja – prosto od Twórców Warthundera.

OFERTA WAŻNA TYLKO DO 10-07-2014! NIE PRZEGAPCIE!

Od Poniedziałku, 4 Sierpnia, 19:30 do Niedzieli, 10 Sierpnia, 19:30

Wykonaj misje, zdobądź
samoloty premium oraz  2 250 000 !

Informacja prosto ze strony WarThundera.

Szczegóły znajdziecie na stronie przeznaczonej wydarzeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *